Кошик
40 відгуків
Надежный продавец Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Упаковка пластикова для харчових продуктів

1 2

Пластикова упаковка для харчових продуктів

Сучасна торгівля продуктами харчування невід'ємно пов'язана з придбанням якісної і практичної упаковки. Різноманітні салати, напівфабрикати, кондитерські вироби, десерти та інша продукція потребують надійної упаковки, яка допоможе зберегти свіжість і цілісність товарів при їх транспортуванні.

Одним з найбільш затребуваних видів упаковки на сьогодні є блістерна тара, зручні контейнери, з кришками і без, місткі і практичні, цілком безпечні у використанні, при контакті з харчовими продуктами.

Переваги пластикової упаковки

  • Великий вибір розмірів і форм, що дає можливість підібрати зручні варіанти ємності для певного виду продукції;
  • Безпека в застосуванні і для навколишнього середовища;
  • Міцні стінки тари допоможуть зберегти первинний зовнішній вигляд продукту, запобігти механічних пошкоджень;
  • Низька ціна.

Блістерна універсальна упаковка допоможе надати гідний рівень сервісного обслуговування покупців у магазинах, супермаркетах, закладах швидкого харчування. Це найкращий варіант зручного пакування продуктів, завдяки якому можна продемонструвати турботу про клієнта.

Компанія «ПАК ЛАБ» пропонує низькі оптові ціни, які допоможуть придбати пластикові ємності в необхідному обсязі з гарантією своєчасної доставки. За вказаними номерами телефону Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, отримати детальну консультацію, оформити замовлення. Телефонуйте!