Кошик
40 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Пакети поліетиленові

Пакети поліетиленові

Поліетиленові пакети вже тривалий час користуються великим попитом, так як є одним з найбільш універсальних і дешевих пакувальних матеріалів. Мережі магазинів, супермаркетів використовують величезну кількість поліетиленових пакетів різного формату і призначення.

Асортимент пакетів

Це звичні всім пакети-майка зі зручними практичними ручками, фасувальні пакети для упаковки різної продукції, Термопакети, які допомагають нам донести улюблену гарячу їжу із супермаркету до будинку, зберігши при цьому її теплою та апетитною.

Поліетиленові пакети відрізняються низькою ціною, що дозволяє їх купувати у великій кількості в упаковках, рулонах. До того ж вони здатні витримувати значну вагу переносимої продукції.

Компанія «Пак Лаб» пропонує в асортименті своїх товарів: пакети-майка в упаковках і рулонах, фасувальні пакети і термопакети за низькими оптовими цінами.

Завдяки можливості нанесення зображень на поліетиленові пакети можна створити додаткову рекламу своєї компанії.

За вказаними на сайті номерами телефону Ви можете дізнатися всю необхідну інформацію по характеристикам наших товарів, умовам доставки, формам оплати. Наші менеджери допоможуть підібрати пакети відповідно до Ваших вимог, оформити замовлення, дадуть відповіді на всі питання. Телефонуйте!