Кошик
40 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Стретч-плівка

Стретч-плівка - особливості використання

Стретч-плівка - один з найпоширеніших видів пакувальних матеріалів. З її допомогою можна пакувати великі обсяги продовольчих і непродовольчих товарів. Здатність такої плівки фіксувати товари неможливо порівняти ні з одним з видів упаковки. Саме тому вона широко використовується в мережах магазинів, супермаркетів для переміщення та зберігання продукції як на складах, так і в торгівельних залах.

Властивості стретч-плівки

  • Стійкість до розриву і проколів;
  • Надійна фіксація товарів будь-яких обсягів, використовується при транспортуванні продукції на палетах;
  • Безпечна при контакті з продуктами харчування (харчова стрейч-плівка), застосовується разом з підкладками зі спіненого полістиролу;
  • Стійка до температурних перепадів, при цьому зберігає свої пакувальні властивості;
  • Прозорість плівки дозволяє контролювати стан товарів;
  • Продається в рулонах, економічна у використанні, її вистачає для пакування великої кількості продукції.

При покупці стретч-плівки необхідно враховувати, що чим більше вона піддається розтягуванню, чим вище характеристики її міцності і здатність до відновлення початкової форми, тим вартість плівки буде вище.

Компанія «Пак Лаб» пропонує в асортименті товарів стретч-плівку палетну різних розмірів, харчову стрейч-плівку оптом і в роздріб, з доставкою по всій території України.

За вказаними на сайті номерами телефону Ви можете дізнатися будь-яку необхідну інформацію та оформити замовлення. Наші менеджери детально розкажуть про характеристики товарів, умови доставки і форми оплати. Телефонуйте!