Кошик
40 відгуків
Надежный продавец Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Аксесуари для бару

Аксесуари для бару

Під час комплектації закладів громадського харчування, кафе, ресторанів необхідним посудом потрібно пам'ятати про ті дрібниці, які однозначно піднімуть рівень сервісного обслуговування на більш високий рівень. Це аксесуари для бару: зубочистки, соломка для напоїв, серветки, одноразові мішалки, палички для шашлику, цукор в стіках. Без їх використання неможливо гідно обслужити клієнтів, так як це предмети першої необхідності.

Компанія «Пак Лаб» пропонує продукцію, яка потрібна для комплектації закладу всім необхідним за низькими цінами від виробника. Всі товари сертифіковані і відповідають встановленим міжнародним стандартам якості і безпеки.

В асортименті представлені:

  • зубочистки в індивідуальній упаковці;
  • соломка гофра і соломка фреш;
  • палички для шашлику;
  • мішалки одноразові (дерев'яні та пластикові);
  • цукор у стіках.

Відвідавши Ваш заклад, клієнти зможуть насолодитися улюбленим коктейлем, смачно пообідати, відчувши комфорт і турботу про себе. А це запорука збільшення кількості нових відвідувачів, які обов'язково стануть постійними.

Ви можете замовити аксесуари для бару на нашому сайті з доставкою по всій Україні. Зателефонувавши за вказаними номерами телефону, або, залишивши свої контактні дані, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами. Представники компанії допоможуть підібрати продукцію, розрахувати необхідну кількість товарів, розкажуть про їхні характеристики, форми оплати, умови доставки. Телефонуйте!