Кошик
40 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Хоз товари

Господарські товари

Під час різних господарських справ по дому, на виробництві виникає необхідність в деяких товарах, які допоможуть зробити прибирання, або процес роботи комфортними та більш приємними. Це відноситься до професій, для яких застосування господарських пристосувань є обов'язковим. До таких товарів відноситься поліетиленовий фартух, який використовують для захисту одягу від забруднень та пилу.

Сфери застосування поліетиленових фартухів

  • харчова промисловість;
  • пекарні, заклади громадського харчування;
  • клінінгові компанії;
  • салони краси, перукарні;
  • медичні заклади.

Працівники цих сфер в обов'язковому порядку використовують фартухи для захисту одягу, а також підтримки чистоти і стерильності.

В асортименті товарів компанії «Пак Лаб» Ви можете також придбати скотч в декількох варіантах довжини, який застосовують як в побуті, так і на виробництві, при пакуванні різних товарів в магазинах.

Купити господарські товари оптом і в роздріб Ви можете на нашому сайті, оформивши замовлення, або, зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними номерами телефону. Представники компанії дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть визначитися з вибором, розкажуть про умови доставки, форми оплати. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни, обумовлені з клієнтом. Телефонуйте!