Кошик
40 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Пак Лаб
+380443693168
+380674945284

Рукавички поліетиленові

Поліетиленові рукавички

У господарстві, на виробництві широкого поширення набули поліетиленові рукавички. Їх використовують у багатьох сферах, починаючи від прибирання, при проведенні косметичних процедур, для фарбування волосся в салонах краси, перукарнях, на підприємствах, де необхідно захистити руки від забруднень і впливу шкідливих речовин.

Одноразові поліетиленові рукавички - Ваша захист за низькою ціною

Одним з основних переваг таких рукавичок є низька ціна. Можна купити велику кількість товарів, заощадивши при цьому гроші. Ми навіть не помічаємо наскільки часто стикаємося з використанням поліетиленових рукавичок. Заходячи в супермаркет, ми одягаємо їх при виборі різних овочів і фруктів, щоб не забруднити руки, коли купуємо випічку - щоб брудними руками не занести інфекцію в їжу.

Переваги одноразових поліетиленових рукавичок

  • Міцність, надійність у використанні;
  • Легкі і приємні на дотик такі рукавички практично не відчуваються на руках, зручні під час прибирання приміщень;
  • Реалізуються за низькою ціною - можливість придбати великі партії товарів.

Компанія «Пак Лаб» пропонує одноразові рукавички з поліетилену оптом і в роздріб з гарантією якості відповідно до встановлених стандартів і доставкою по всій Україні. Залишайте заявку на сайті, і наші менеджери зв'яжуться з Вами, надавши всю необхідну інформацію, допоможуть оформити замовлення. Поставки здійснюються завжди своєчасно.