

44,02 ₴/50 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Стакан кольоровий паперовий "Місто" 180 мл - є популярним видом упаковки, виготовленим з екологічно чистих матеріалів, які безпечні для здоров’я. Ця продукція чудово підходить для подачі різних напоїв, зокрема кави, чаю або води.
Завдяки міцній конструкції та привабливому дизайну, стакани вирізняються універсальністю: вони однаково добре підходять як для гарячих, так і для холодних напоїв. Особливим попитом користуються в закладах швидкого харчування, де зручність та функціональність мають ключове значення.
Стакан кольоровий паперовий "Місто" 180 мл - стане чудовим вибором для виїзних заходів, пікніків чи офісних потреб, забезпечуючи комфорт та безпеку в процесі насолоди улюбленими напоями в будь-якій ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 180 мл |
| Діаметр | 69 мм |
| Висота | 81.5 мм |
| Виробник | Альфа Пак |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість у ящику/пакованні, шт.: | 2800/50 |
| Діаметр, мм: | Верхній: 69 мм/нижній: 46,5 мм |